FORTUNA

Android aplikácia

Novinka

Hra o tróny vrcholí!

Hra o tróny vrcholí!

Kto sa stane vládcom siedmich kráľovstiev?

Knižný a seriálový bestseller Hra o tróny od autora Georgea R. R. Martina speje do finále. Kto ovládne Železný trón, koľko drakov zostane na svete a kto zabije Cersei? Stavte si na svoju obľúbenú ságu vo Fortune!

Najočakávanejšia filmová udalosť roku 2019 sa blíži a niekoľko miliónov fanúšikov po celom svete si už o pár dní (14. apríla) pozrie premiéru poslednej série ságy Hra o tróny. Seriál bol natočený podľa nedokončeného knižného bestselleru Georgea R. R Martina a svojich fanúšikov si našiel aj medzi bookmakermi Fortuny, ktorí očakávajú, že na konci ôsmej série bude na Železnom tróne Bran Stark.

Základná otázka Hry o tróny, teda kto bude na konci príbehu sedieť na tróne, ostáva naďalej nezodpovedaná a kandidátov na kráľovskú korunu je viac. Najväčším favoritom je aktuálne Bran Stark s kurzom 2,5:1, nasleduje ho miláčik ženského publika Jon Snow (3,75:1), mierne zaostáva Sansa Stark (5:1) a až za ňou je Daenerys Targaryen (7:1) s podporou drakov, Tyriona Lannistera a eunuchov.

Hra o tróny je žáner fantasy, v ktorom nie je núdza o najnižšie ľudské pudy, a tak v každej sérii seriálu nenávratne zmizlo veľmi veľa postáv. Staviť si preto môžete aj na to, kto sa dožije konca celého príbehu, vrátane drakov.

Samostatnou kapitolou je postava Cersei Lannister, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou nezostane na tróne. Adeptov, ktorí ju budú chcieť zosadiť, je hneď niekoľko. Najväčšie šance sa dávajú Aryi Stark (kurz 4:1), ktorá by si tak mohla škrknúť ďalšie meno zo svojho zoznamu.


Zodpovedné hranie