FORTUNA

Android aplikácia

Stav si na Fortuna ligu a sleduj zápasy naživo na FORTUNA TV!

Stav si na Fortuna ligu a sleduj zápasy naživo na FORTUNA TV!

Po zimnej prestávke už tento víkend odštartuje jarná časť futbalovej Fortuna ligy. Najbližšie štyri kolá základnej časti rozhodnú o tom, ktoré mužstvá v nadstavbe zabojujú o titul a ktoré budú hrať o záchranu.

Ako hrdý partner našej najvyššej futbalovej súťaže ti prinášame najširšiu ponuku stávok, aby si si mohol zápasy svojich obľúbených tímov užiť skutočne naplno. Pre ešte väčší zážitok z hry môžeš navyše všetky zápasy Fortuna ligy sledovať naživo na FORTUNA TV.

Hneď prvé jarné kolo ponúkne veľký šláger v Trnave, kde domáci Spartak privíta lídra tabuľky Slovan Bratislava. Neváhaj, vyber si z našej bohatej kurzovej ponuky a stav si na svojich favoritov!

Stav si FORTUNA TV

So štartom jarnej časti Fortuna ligy opäť spúšťame aj našu obľúbenú súťaž Megatip, v ktorej môžeš vyhrať fantastický jackpot 25 000 eur. Okrem toho po každom fortunaligovom kole rozdáme 10 najúspešnejším tipujúcim stávkové kredity v celkovej hodnote 300 eur.

V rámci kurzovej ponuky môžeš využiť aj špeciálnu stávku – Expert Fortuna ligy. V každom kole si môžeš svoje výhry navýšiť o 20 % a navyše hráš o bonus vo výške 1 111 eur.

MEGATIP EXPERT