FORTUNA

Android aplikácia

Live chat! Klikni sem
Máš správu! Klikni sem
Live chat! Klikni sem
Máš správu! Klikni sem

Kvíz


Hraj nový Fortuna kvíz

ZABÁVAJ SA A VYHRÁVAJ VO FORTUNA KVÍZE!

Už je to vyše roka, čo sme spustili náš pravidelný športový Fortuna kvíz a za toto obdobie sme stovkám z vás rozdali ceny za tisícky eur! Je preto načase trošku to oživiť. Pripravili sme viaceré novinky, ktoré zatraktívnia náš kvíz a prinesú vám ešte viac zábavy a radosti z výhier!

Od štvrtka (6. 5. 2021) zvyšujeme ceny na dvojnásobok! Po novom si tak desiati súťažiaci s najlepšími vedomosťami rozdelia v každom kole až 200 eur. Nemusia však zúfať ani tí, ktorí skončia mimo TOP 10. Zo všetkých „porazených“ vyžrebujeme každý týždeň 5 šťastlivcov (lucky losers), ktorí získajú stávkový kredit 5 eur vo forme klubových bodov.

A aby toho nebolo málo, odteraz hráme aj o atraktívne vecné ceny. Zo všetkých, ktorí sa zapoja do kvízu a odovzdajú svoju e-mailovú adresu, vyžrebujeme v priebehu roka (termíny žrebovaní nižšie) troch výhercov, ktorí získajú reprezentačný futbalový dres, tréningový merch Lajoša Kleinahernú konzolu PlayStation 5! Čím viackrát sa zapojíš do kvízu, tým máš väčšiu šancu vyhrať niektorú zo spomínaných vecných cien.

Ceny:

1. cena: 60 eur
2. cena: 40 eur
3. cena: 20 eur
4. cena: 7 500 klubových bodov (15 eur)
5. cena: 7 500 klubových bodov (15 eur)
6. cena: 5 000 klubových bodov (10 eur)
7. cena: 5 000 klubových bodov (10 eur)
8. cena: 10 Free spinov
9. cena: 10 Free spinov
10. cena: 10 Free spinov
+ 5 cien (lucky losers): 2 500 klubových bodov (5 eur)

Termíny žrebovaní vecných cien:

11. 6. – Futbalový reprezentačný dres

Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa v termíne od 6. 5. do 10. 6. 2021 zapojili do nášho Fortuna kvízu a odovzdali svoju e-mailovú adresu, sme vyžrebovali výhercu futbalového reprezentačného dresu. Víťazom sa stal súťažiaci s prezývkou mirkoslav. Srdečne gratulujeme!

10. 9. – Tréningový merch Lajoša Kleina (tričko a kraťasy)

Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa v termíne od 6. 5. do 9. 9. 2021 zapojili do nášho Fortuna kvízu a odovzdali svoju e-mailovú adresu, sme vyžrebovali výhercu tréningovej súpravy Lajoša Kleina. Víťazom sa stal súťažiaci s prezývkou Bonito. Blahoželáme!

17. 12. – Herná konzola Sony PlayStation 5

Podmienky a pravidlá Fortuna kvízu:

 • kvíz prebieha každý štvrtok presne o 20.00 hod.
 • kvíz je dostupný na našej webovej stránke v sekcii Kvíz
 • do kvízu sa môže zapojiť ktokoľvek (nemusí mať ani účet vo Fortune)
 • hráč si najprv vytvorí prezývku, klikne na „Pokračujte“ a následne sa do kvízu zapojí kliknutím na tlačidlo „Pripojiť sa“
 • kvíz obsahuje 7 otázok zo sveta športu
 • hráč zbiera body za správne odpovede, ale aj rýchlosť odpovedí
 • 10 najlepších súťažiacich získa vyššie uvedené ceny
 • výhercovia budú na záver kvízu vyzvaní na zadanie e-mailovej adresy, na ktorej ich budeme následne kontaktovať
 • zo všetkých hráčov, ktorí skončia v kvíze mimo TOP 10 vyžrebujeme 5 výhercov (lucky losers), ktorí získajú vyššie uvedené ceny, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je vyplnenie e-mailovej adresy na záver kvízu
 • každý, kto sa zapojí do kvízu a na jeho konci odošle svoju e-mailovú adresu je zaradený do žrebovania o vecné ceny (termíny žrebovaní sú uvedené vyššie), čím viackrát sa hráč zapojí do kvízu a odošle svoju e-mailovú adresu, tým má väčšiu šancu vyhrať niektorú z cien
 • jeden hráč môže získať aj viac vecných cien
 • ceny budú výhercom pripísané na hráčske kontá do 48 hodín od ukončenia kvízu (v prípade, že výherca nemá založený účet vo Fortune, prosíme o zaregistrovanie, aby sme výhru mohli pripísať)
 • termín na zaslanie aliasu (nicku) overeného hráčskeho účtu po našom kontaktovaní je 7 dní (po uplynutí tejto doby výhra prepadne)