FORTUNA

Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

Kvíz


Hraj nový Fortuna kvíz

Zasúťaž si v športovom kvíze a vyhraj parádne ceny!

Náš pravidelný športový Fortuna kvíz sa stále teší veľkej obľube, veď prečo by aj nie, keď sa pri ňom môžeš zabaviť, otestovať si svoje vedomosti a ešte aj vyhrať. Za celý čas fungovania sme odmenili množstvo súťažechtivých hráčov a rozdali tisícky eur aj vecné ceny.

V roku 2022 chceme robiť radosť ešte väčšiemu počtu súťažiacich, a preto budeme v každom kvíze odmeňovať nie 10, ale až 20 najlepších. Okrem toho pokračujeme aj v žrebovaní lucky losers, t.j. hráčov, ktorí skončia mimo TOP 20. Tí dostanú "útechu" v podobe 3 eur.

Rovnako ako vlani, aj tento rok sme si pripravili atraktívne vecné ceny. Zo všetkých, ktorí sa zapoja do kvízu a odovzdajú svoju e-mailovú adresu vyžrebujeme v priebehu roka (termíny žrebovaní nižšie) štyroch výhercov, ktorí získajú reprezentačný futbalový dres, mikinu Lajoša Kleina, značkovú futbalovú loptu a hlavná vianočná cena je zatiaľ zahalená rúškom tajomstva. Všetko sa ale včas dozvieš. Prajeme príjemnú zábavu a veľa šťastia!

Ceny:

1. cena: 40 eur
2. cena: 30 eur
3. cena: 20 eur
4. cena: 7 500 klubových bodov (15 eur)
5. cena: 7 500 klubových bodov (15 eur)
6. cena: 5 000 klubových bodov (10 eur)
7. cena: 5 000 klubových bodov (10 eur)
8. cena: 5 000 klubových bodov (10 eur)
9. cena: 5 000 klubových bodov (10 eur)
10. cena: 5 000 klubových bodov (10 eur)
11. cena: 2 500 klubových bodov (5 eur)
12. cena: 2 500 klubových bodov (5 eur)
13. cena: 2 500 klubových bodov (5 eur)
14. cena: 2 500 klubových bodov (5 eur)
15. cena: 2 500 klubových bodov (5 eur)
16. cena: 10 free spinov
17. cena: 10 free spinov
18. cena: 10 free spinov
19. cena: 10 free spinov
20. cena: 10 free spinov
+ 5 cien (lucky losers): 1 500 klubových bodov (3 eurá)

Termíny žrebovaní vecných cien:

18. 3. – Mikina z merchu Lajoša Kleina

Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa od začiatku roka do 17.3. zapojili do kvízu a odovzdali svoju e-mailovú adresu, sme vyžrebovali jedného výhercu vecnej ceny - mikiny z merchu Lajoša Kleina. Výhercom sa stáva súťažiaci s prezývkou Gera a e-mailom ***[email protected] Gratulujeme!

17. 6. – Futbalový reprezentačný dres

Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa od začiatku roka do 16.6. zapojili do kvízu a odovzdali svoju e-mailovú adresu, sme vyžrebovali jedného výhercu vecnej ceny - dresu slovenskej futbalovej reprezentácie. Výhercom sa stáva súťažiaci s prezývkou Jonas a e-mailom *****[email protected] Gratulujeme!

16. 9. – Futbalová lopta Nike

Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa od začiatku roka do 15.9. zapojili do kvízu a odovzdali svoju e-mailovú adresu, sme vyžrebovali jedného výhercu vecnej ceny - futbalovej lopty NIKE. Výhercom sa stáva súťažiaci s prezývkou Kevin a e-mailom pe*****[email protected] Gratulujeme!

16. 12. – Vianočné prekvapenie

Podmienky a pravidlá Fortuna kvízu:

 • kvíz prebieha každý štvrtok presne o 20.00 hod.
 • kvíz je dostupný na našej webovej stránke v sekcii Kvíz
 • do kvízu sa môže zapojiť ktokoľvek (nemusí mať ani účet vo Fortune)
 • hráč si najprv vytvorí prezývku, klikne na „Pokračujte“ a následne sa do kvízu zapojí kliknutím na tlačidlo „Pripojiť sa“
 • kvíz obsahuje 7 otázok zo sveta športu
 • hráč zbiera body za správne odpovede, v prípade rovnosti bodov rozhoduje rýchlosť odpovedí
 • 20 najlepších súťažiacich získa vyššie uvedené ceny
 • výhercovia budú na záver kvízu vyzvaní na zadanie e-mailovej adresy, na ktorej ich budeme následne kontaktovať
 • zo všetkých hráčov, ktorí skončia v kvíze mimo TOP 20 vyžrebujeme 5 výhercov (lucky losers), ktorí získajú vyššie uvedené ceny, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je vyplnenie e-mailovej adresy na záver kvízu
 • každý, kto sa zapojí do kvízu a na jeho konci odošle svoju e-mailovú adresu je zaradený do žrebovania o vecné ceny (termíny žrebovaní sú uvedené vyššie), čím viackrát sa hráč zapojí do kvízu a odošle svoju e-mailovú adresu, tým má väčšiu šancu vyhrať niektorú z cien
 • jeden hráč môže získať aj viac vecných cien
 • ceny budú výhercom pripísané na hráčske kontá do 48 hodín od ukončenia kvízu (v prípade, že výherca nemá založený účet vo Fortune, prosíme o zaregistrovanie, aby sme výhru mohli pripísať)
 • termín na zaslanie aliasu (nicku) overeného hráčskeho účtu po našom kontaktovaní je 7 dní (po uplynutí tejto doby výhra prepadne)