Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

West Bromwich - Preston

V dohrávke 25. kola 2. najvyššej anglickej ligy potrebuje West Bromwich nadviazať na posledné víťazstvo a v súboji s Prestonom zabodovať opäť naplno.

Vlaňajší prvoligista si pokazil bilanciu v poslednom zápase roku 2021, keď prehral na trávniku Derby (23.) 0:1 a v nepresvedčivých výkonoch pokračoval aj v novom roku. Najskôr remizoval doma s Cardiffom (20.) 1:1, nasledovala pohárová remíza s prvoligovým Brightonom (1:2p) a následné vypadnutie v predĺžení a do tretice prehral na pôde Q.P.Rangers (4.) 0:1. Cez víkend sa konečne opäť tešil z víťazstva po domácom triumfe s Peterborough (22.) 3:0, ale v tabuľke sa prepadol na 5. priečku. Do brány by sa mal vrátiť Johnstone a do zálohy Mowatt, ktorý by mohol nahradiť zraneného Phillipsa.

Hostia sa pohybujú v pokojných vodách stredu tabuľky, kde na baráž o postup strácajú 11 bodov a nad pásmom záchrany sú o 14 bodov. V posledných troch dueloch si veľmi nepolepšili, veď uhrali iba 2 body za domáce remízy s Birminghamom (18.) 1:1 aj Sheff.Utd. (11.) 2:2 a do tretice prehrali na trávniku Swansea (17.) 0:1. Túto sériu odštartovalo vypadnutie z Anglického pohára po prehre v Cardiffe (20.) 1:2p a najmä ich výkony vonku nie sú vôbec dobré. Menej ako ich 12 bodov priviezli z trávnikov súperov iba 2 tímy. V sobotu sa im zranil Barkhuizen, ale do zostavy sa môže vrátiť aspoň A. Hughes.

Vo vzájomných zápasoch sa favorit presadil dve sezóny za sebou vo všetkých dueloch, ale v tomto ročníku vonku iba remizoval. Góly dáva najmä po prestávke a stávkujúcim radíme vsadiť na Polčas s najvyšším počtom gólov 2. Aj v tomto zápase si môžete poskladať svoju obľúbenú kombináciu v Betbuilderi ako napríklad Zápas 1, Počet gólov -3,5, West Bromwich dá posledný gól ....