FORTUNA

Android aplikácia

Villarreal - Getafe

Futbalisti Villarrealu atakovali do posledného kola najlepšiu dvojicu v tabuľke, ale po prehre s Realom Madrid si potrebujú po reprezentačnej prestávke poradiť s Getafe.

Domácim zatiaľ padla na úžitok netradičná neúčasť v európskych pohároch a doteraz prehrali iba dva zápasy. V úvodných piatich dueloch stratili body iba pri dvoch nerozhodných výsledkoch doma s Atl.Madrid (2:2) a vo Valencii (1:1). Po úplnom zlyhaní doma s Barcelonou (1:5) bodovali naplno na pôde Espanyolu (2:1) aj na vlastnom trávniku s Las Palmas (3:1) a o 3. priečku tabuľky ich pripravila druhá porážka sezóny vonku s Realom Madrid (0:2). Stále nie sú k dispozícii také hviezdy ako G. Moreno, D. Suatez či Foyth a k tomu si ešte pravdepodobne nezahrajú ani A. Perez. Kambwala a Pedraza.

Hostia zakončili poslednú sezónu piatimi porážkami a ani v príprave to nebolo oveľa lepšie. V úvodných troch ligových dueloch nového ročníka uhrali vždy po bode, ale v ďalších štyroch zápasoch im pribudol na účet už len bod. Prvého víťazstva sa dočkali na vlastnom trávniku s Alavésom (2:0), ale o týždeň neskôr na ňom opäť „iba“ remizovali s Osasunou (1:1). Pritom majú k dispozícii kompletný káder a po zranení hral zo striedačky aj Mayoral, ktorý by sa mohol objaviť od začiatku.

V oboch vlaňajších vzájomných zápasoch sa zrodili nerozhodné výsledky, ale predtým vyhral Villarreal na vlastnom štadióne štyrikrát za sebou. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku, prípadne že nepadne gól v oboch polčasoch. Nájsť si môžete aj výhernú kombináciu v obľúbenom Betbuilderi