Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

Slovan – Trenčín

Podľa papierových predpokladov by to mala byť jasná záležitosť. No vzhľadom na okolnosti, Slovan proti Trenčínu to nebude mať ľahké.

Slovan má za sebou nešťastné dni. V stredu v odvetnom zápase 2. predkola Ligy majstrov síce po prvom polčase bol zrelý na uterák, na nakoniec nechýbalo veľa, aby prekvapil favorizovaný YB Bern. Keďže v zápase niektorí hráči sklamali, očakáva sa, že tréner Weiss ich vyhodí.

Slovan stojí pred neľahkou úlohou. Sklamanie v stredu vo Švajčiarsku, v sobotu fortunaligový duel proti Trenčínu a vo štvrtok úvodný kvalifikačný zápas Európskej ligy na umelej tráve v Gibraltári.

Očakáva sa, že tréner Weiss bude šetriť opory, ako napríklad svojho syna, ktorý je v tejto sezóne najlepším hráčom úradujúceho majstra. Určite nenastúpia dlhodobo zranení Lovat a Holman.

Trenčín v prvom kole prekvapil. Pozitívne. Pod vedením nového trénera Petra Hlinku zdolal Zlaté Moravce 4:0. A to tak, že už po prvom polčase bol spomínaný stav. Domáci ťažili z rýchlej, priamočiarovej hry, z umelej trávy a aj z chýb hosťujúceho gólmana Kiru. Do kádra Trenčína pribudli dvaja brankári (Fryšták, Babka), zranení sú Demitra, Šulek a Letenay.

Očakáva sa väčší počet gólov, odpískaná bude aj penalta.