Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

SKA Petrohrad - CSKA Moskva 4.z.

Finálová séria play-off Západnej konferencie sa môže rozhodnúť už v tomto 4. súboji. CSKA vedie 3:0 na zápasy a v momentálnej forme sa vráti už do Moskvy s postupom.

Domáci prehrali obidva zápasy v Moskve, kde nedokázali streliť ani jediný gól. To sa im podarilo hneď v úvode 3. zápasu a dokonca udržali vedenie až do prestávky. Vtedy ešte sotva niekto čakal, že po nej dostanú 3 góly v priebehu necelých štyroch minút a z toho dva v oslabení. V závere zápasu ešte vykresali iskričku nádeje, ale tá rýchlo zhasla gólmi do prázdnej brány a tak prehra 2:5 vyzerá až hrozivo. Ďalší vyrovnaný zápas rozhodli práve presilovky a na zbytočné vylúčenia si bude musieť dať Petrohrad veľký pozor. Do brány sa opäť postaví Samonov, ktorý po 3. góle vystriedal Hellberga.

Moskovčania si túto sériu doslova užívajú. Po ťažkých súbojoch s Jaroslavlom, ktorý zdolali až po plnej dávke siedmich súbojov asi málokto očakával takýto jednoznačný priebeh. Dve domáce víťazstvá však zdvihli sebavedomie a v tom treťom to bolo vidieť. Hviezda v bráne Johansson síce inkasoval prvé dva góly od Petrohradu a aj jeho šnúra v 1. tretinách sa skončila, ale to po víťazstve 5:2 určite nikoho netrápi. Strelecky to potiahol opäť druhý útok, ktorý rozhodol všetky tri doterajšie súboje.

Vo vzájomných zápasoch sa v tomto roku iba raz netešili Moskovčania pri prehre vonku 3:4 po nájazdoch a to platí aj po troch súbojoch play-off. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 3,5.