Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

SKA Petrohrad – CSKA Moskva

Domácim hokejistom ešte neuschli poriadne dresy a už ich čaká ďalší súboj. Pritom si po troch víťazstvách za sebou pripísali na svoje konto nečakanú porážku s Viťazom (2:4), keď nedokázali zužitkovať svoju obrovskú prevahu. Súpera prestrieľali 51:23 a ani to nestačilo. Predtým dokázali dvakrát zvíťaziť vonku so Soči (1:0) aj Din.Moskva (2:0) a nedostali ani gól. Naposledy doma porazili Jokerit (3:2), keď rozhodujúci gól strelili v predposlednej minúte. Okrem včerajšej prehry nestačili doma iba na dnešného súpera CSKA (0:3).

Obhajcovia titulu začal výborne aj ďalšiu sezónu. Z prvých ôsmich duelov vyťažili 13 bodov a iba dvakrát ťahali za kratší koniec, pritom v N.Novgorode až po predĺžení. V posledných troch dueloch bodovali naplno, keď po víťazstve v Petrohrade (3:0) uspeli doma s Jaroslavlom (5:2) aj Vladivostokom (4:0). Doteraz dostali iba 11 gólov, čo je najmenej zo všetkých. Zásluhu na tom majú obaja brankári Johansson a najmä Sorokin, ktorý vychytal čisté konto v poslednom zápase a aj vo víťaznom v Petrohrade.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani v základnej časti presadilo vo všetkých zápasoch CSKA Moskva a tak začalo aj tento ročník. Vlani dostalo v každom súboji iba jediný gól. Uspeje defenzíva hostí opäť? Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov 2.tímu, že ich bude viac ako 2,5.