Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

Sassuolo – Juventus

Sassuolo pokračuje ve skvělé jízdě a v posledním kole vyhrálo i na půdě (do té doby druhého) Lazia, když se v nastaveném čase hlavou trefil Francesco „Ciccio“ Caputo. Čtyři výhry v řadě jsou pro Sassuolo rozhodně nečekaným úspěchem, nicméně zcela zaslouženým. V každém z jeho sedmi dosavadních zápasů od restartu soutěže se pak prosadily oba týmy a padly minimálně tři góly. Sassuolo doma vyhrálo tři z předchozích pěti zápasů, v nichž čtyřikrát dalo alespoň tři góly.

Ty nechybí ani v zápasech Juventusu. Minimálně čtyři byly k vidění už v pěti posledních případech v řadě, včetně toho posledního s Atalantou (2:2). Juventus nevyhrál už dvakrát po sobě, ale zároveň zůstává jediným celkem v lize, který ještě na půdě soupeře letos v poločase ani jednou neztrácel. Ani to nemusí být případně problém, protože Juventus dal devět ze svých 11 branek v minulých čtyřech zápasech až ve druhé půli, přičemž mezi 53. a 61. minutou se vždy prosadil Cristiano Ronaldo.