Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

Rennes - Strasbourg

Francúzska Ligue 1 má za sebou desať kôl, v rámci jedenásteho sa medzi sebou stretnú tabuľkoví susedia, keď siedme Rennes privíta ôsmy Strasbourg.

Rennes do novej sezóny vstúpilo dvomi remízami, no momentálne sa už dostáva do slušnej pohody. V posledných štyroch zápasoch tím zvíťazil, pričom v tom poslednom sa streli na slovinskej pôde proti tímu Mura, ktorý zdolali 1:2. Tím nenechával nič na náhodu a väčšina hráčov z ligového základu nastúpila od úvodných minút aj v pohárovom zápase v rámci EKL. Výsledok to nebol napokon presvedčivý, no tím mal počas celého zápasu značnú prevahu. V predošlých troch ligových dueloch zas dali šesť gólov, získali sedem bodov a dokonca porazili PSG na domácej pôde, 2:0. Tím je tak po desiatom kole na siedmom mieste s 15 bodmi (skóre 15:9) a dobrú fazónu budú chcieť využiť aj proti Strasbourgu.

Strasbourg v minulej sezóne skončil len na pätnástom mieste a zaostal tak deväť miest za svojim najbližším súperom. V aktuálnej sezóne sú na tom zatiaľ výrazne lepšie a nahráva im aj kvalitná forma, keď z posledných piatich ligových duelov vyhrali tri a pripísali si aj jednu remízu. Aktuálne sú tak siedmy so 14 bodmi (skóre 18:15). Skvelým výkonom sa blysli v poslednom kole na domácej pôde proti poslednému St.Etienne (5:1). Na jednej strane sa St.Etienne trápi a od 44.minúty hral bez vylúčeného Youssoufa. Na strane druhej, už predtým Strasbourg vyhrával 2:0 a potvrdil svoje ofenzívne kvality.

Oba tímy majú v poslednej dobe slušné ofenzívne štatistiky. Stávkujúcim odporúčame vsadiť na výhru domácich s tým, že oba tímy dajú gól (Zápas/oba tímy dajú gól: Ano).