Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

NY Rangers - Carolina 3.z.

Carolina zvládla obidva domáce súboje, ale boli viac ako vyrovnané. Na štadióne NY Rangers to bude niečo podobné, aj keď v play-off vonku ešte nevyhrala.

„Jazdci“ sa po ťažkej sérii s parádnym obratom proti Pittsburghu (4:3) predstavili v dvoch súbojoch v Caroline (1:2p, 0:2). V prvom súboji strelili úvodný gól a prehrali až po predĺžení a v tom druhom už vyšli strelecky naprázdno a mrzieť ich musia nevyužité presilovky. V 1. tretine mali dve k dispozícii a v 2. časti neuspeli ani pri 4-minútovej početnej prevahe. A čo je horšie, ešte počas nej inkasovali rozdielový gól. V tomto smere sa musia doma výrazne zlepšiť a nájsť recept na gólmana Raantu.

„Hurikáni“ odohrali tiež veľmi dramatickú sérii s Bostonom (4:3), keď vyhrali všetky domáce súboje a pre zmenu všetky tri vonku prehrali. Úspešne začali aj 2. kolo play-off s NY Rangers (2:1p, 2:0), no na obidve víťazstvá sa poriadne natrápili. Ani strelecky nemali žiadnu prevahu a dokonca v prvom súboji prehrali 26:28. Parádne chytal gólman Raanta, ktorý sa stáva veľkou oporou a pritom je len brankárskou dvojkou za zraneným Andersenom. Jeho spoluhráči mu budú musieť opäť výrazne pomáhať ako naposledy, keď zblokovali až 24 pokusov súpera.

Vo vzájomných zápasoch dokázala Carolina uspieť v základnej časti v obidvoch dueloch v New York (4:2, 4:3), ale v play-off už tieto štatistiky nemusia platiť. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine -1,5.