FORTUNA

Android aplikácia

Montpellier - Marseille

Marseille posledné dva zápasy nezvládlo, ale v Montpellieri by malo dotiahnuť duel do víťazného konca. Podarí sa mu to?

Montpellier (17.) má najslabšiu obranu v súťaži (8:21), ale na druhej strane v piatich zápasoch dokázal skórovať. V poslednom domácom súboji zdolal Auxerre (14.) 3:2, pričom prehrával 0:1, ale v druhom polčase v priebehu 10 minút trikrát skóroval a zapísal si prvé víťazstvo v sezóne. Následne podľahol v Monaku (2.) 1:2, keď neudržal vedenie 1:0 a rozhodujúci gól dostal až v 98. minúte. V poslednom zápase prehral v Reims (6.) 2:4, keď po polovici prvého polčasu prehrával už o dva góly.

Marseille (3.) výborne vstúpilo do novej sezóny (4-1-0), pričom najmä jeho víťazstvo v Lyone (6.) 3:2 sa nerodilo ľahko nakoľko od 5. minúty hralo oslabené, prežilo neúspešnú penaltu domácich a víťazný gól dalo v 95. minúte. Následne však prehralo na ihrisku nevyspytateľného Strasboourgu (7.) 0:1, keď ani jedna z jeho z desiatich striel nenapla sieť. V poslednom zápase Marseille nečakane doma zakoplo s Angers (18.) 1:1, keď zo svojej obrovskej prevahy vyťažilo len jediný gól. Sklamaním je útočník Greenwood, ktorý dal v prvých troch zápasoch päť gólov a už štyri zápasy hľadá svoje kopačky.

V minulej sezóne sa v Montpellieri zrodila remíza 1:1, potom vyhralo Marseille doma 4:1. V dnešnom zápase očakávame, že oba tímy dajú gól a Marseille dotiahne duel do víťazného konca. Ak si však myslíte, že domáci budú hrať mimoriadne zodpovedne v obrane, stavte si, že v prvej štvrťhodine diváci gól neuvidia.