Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

Lyon - Nice

Lyon je na neuveriteľnom 14. mieste ligovej tabuľky. Vyhral len štyri zápasy (4-4-5), na svojom konte má 16 bodov a má kladné skóre 20:13. Od konca októbra do začiatku novembra ťahal osemzápasovú šnúru bez víťazstva, pričom doma namiesto 12 bodov získal len dva (0-2-2). Potom však Lyon zdolal Metz (17.) 2:0, keď po polhodine viedol dvojgólovým rozdielom a následne zvíťazil aj v Toulouse (19.) 3:2, keď prehrával 1:2 a skóre otočil, aj vďaka gólu Depaya z 95. minúty. Do tretice svoj trojbodový zápis nezopakoval, keď podľahol v Marseille (2.) 1:2.

Nice (13.) získalo o bod viac (5-2-6), ale obranu aj útok má horší ako Lyon (16:19). Nice tiež ťahalo čiernu sériu bez víťazstva, ale kratšiu – len päť zápasov. Preťalo ju na domácom trávniku, keď privítalo Reims (4.) a zvíťazilo 2:0, čo bol aj polčasový rezultát. Následne privítalo v poslednom kole Bordeaux (3.) a súboj skončil remízou 1:1. Nice vyhralo úvodné dva súboje vonku, to však bolo na začiatku sezóny, teraz už štyri zápasy prehralo.

V minulej sezóne vyhralo Nice oba vzájomné zápasy zhodne 1:0. Teraz momentálna forma hovorí v prospech Lyonu, ktorý už rozdal na svojom trávniku 10 bodov (2-2-2). Stavíte si na domáci tím, alebo si myslíte, že Nice prvýkrát v tejto sezóne remizuje vonku? Zápas: 1.