Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

Hr.Králové - Kom.Brno

Brnenská Kometa pred koncom základnej časti naberá na rýchlosti. Jednoznačné víťazstvo nad trápiacim sa majstrom z Třinca 5:1 bolo už štvrtým plným bodovým ziskom za sebou. Plných 12 bodov z ostatných štyroch kôl však získal aj domáci Mountfield, ktorý sa vyšvihol už na šieste miesto a na priamy postup do štvrťfinále stráca len 4 body. Na zápas proti majstrovi zrejme nikdy nezabudne ešte len 17-ročný Eduard Šalé, ktorý zaznamenal hetrik a stačil mu na to „ice time“ menej ako 11 minút. Dva body za prihrávky si pripísal Adam Zbořil, ktorý vedie internú tabuľku produktivity s 26 bodmi. Brno sa dvakrát presadilo aj v presilových hrách, v ktorých je najlepšie z celej ligy. Na druhej strane svoje kvality ukazuje navrátilec Matej Chalupa, ktorý v štyroch zápasoch zaznamenal 2 góly. Vzájomné zápasy tejto sezóny sú vyrovnané 1-1-1 s extra bodom pre Hradec. Kometa sa však do predĺženia nepozrela už dlhých 13 zápasov. Stane sa tak v ČPP Aréne? TIP 0