Android aplikácia

Live chat! Kliknite sem!
Máš správu! Kliknite sem!

Betis - Leverkusen

V skupine G Európskej ligy narazia na seba v Seville doteraz 100%-né tímy. Obidva majú bližšie k ofenzíve ako k obrane a o góly by núdza nemala byť.

Betis nezačal sezónu najlepšie, no po prvej prehre doma s Realom Madrid (2.) 0:1 nevyhral iba v dvoch dueloch. Pri domácej remíze s Espanyolom (2:2) a pred reprezentačnou prestávkou na trávniku Villarrealu (0:2). V ostatných šiestich zápasoch si pripísal plný počet 18 bodov a z toho 6 do tabuľky EL. V nej si poradil na svojom trávniku v prestrelke s Celticom (4:3) a uspel aj v Budepešti s Ferencvárosom (3:1). V pondelok vyhral v lige s Alavésom (1:0) a teší sa na atraktívneho súpera. Do zostavy a pravdepodobne na lavičku príde už aj V. Ruiz.

Hosťom z posledných deviatich zápasov nevyhrali tiež iba dvakrát, no práve v najdôležitejších súbojoch o čelo tabuľky a ešte k tomu doma. Najskôr s Dortmundom (3.) 3:4 a v poslednom ligovom kole utŕžili debakel s Bayernom (1:5), keď už po 37-ich minútach prehrávali 0:5. V Európskej lige porazili na vlastnom trávniku horko ťažko Ferencváros (2:1), ale svoju silu na súperových ihriskách predviedli na pôde Celticu (4:0). Cez víkend „oddychoval“ Andrich pre trest, no vráti sa do základnej zostavy.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a v ich premiére by mali byť brankári v plnej permanencii. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +2,5.